Partneri

Realitná kancelária HYPO-REAL-INVEST je členom Realitnej únie Slovenskej republiky. Členstvom v únii sme sa zaviazali dodržiavať etický a realitný kódex. Naviac máme možnosť, spoluprácou s inými členmi únie, predať Vašu nehnuteľnosť podstatne rýchlejšie.

So spoločnosťou HYPOCONSULTING spolupracujeme pri sprostredkovaní úverov pri kúpe nehnuteľností, a to nie len z vlastnej databázy. Spoločnosť HYPOCONSULTING patrí k lídrom na trhu sprostredkovania úverov na Slovensku a v Českej republike.

Spoločnosť Slovakwood, s.r.o. je dlhoročným výrobcom stavebných materiálov a stavebnou firmou, ktorá sa špecializuje na montáž rodinných domov a objektov z ľahkých keramických panelov.

KOOPERATIVA zaznamenáva v posledných rokoch prudký nárast svojho podielu na trhu a rozširovanie svojich podnikateľských aktivít, v rámci ktorých získala KOMUNÁLNU poisťovňu, a.s. Vienna Insurance Group. Do skupiny sa zaradila aj Poisťovňa Slovenskej sporiteľne. Spoločný podiel poisťovní skupiny Vienna Insurance Group na Slovensku dosiahol k 31.12.2013 úroveň 34,53 %, čím skupina posilnila pozíciu lídra na slovenskom poistnom trhu.

Developerská a investičná spoločnosť, ktorá zrealizovala niekoľko projektov prípravy stavebných pozemkov a výstavby rodinných domov na Slovensku. V súčasnosti realizuje obytnú lokalitu JUH v Betliari, ktorú tvorí 18 stavebne pripravených pozemkov s vybudovanou infraštrulktúrou - inžinierskymi sieťami, prístupovou komunikáciou a verejným osvetlením.