Nehnuteľnosti

Popis:

A to najlepšie na koniec! V ponuke máme pár posledných voľných pozemkov na realizáciu vášho nového atraktívneho bývania. Právoplatné stavebné povolenie na všetky pozemky umožňuje okamžitú výstavbu bez potreby čakania na zdĺhavé povoľovanie stavby. Pokiaľ vás ani toto neoslovilo, tak vám ponúkame rozostavaný rodinný dom v štádiu zastrešenej hrubej stavby, ktorú je možné dokončiť podľa vašich predstáv.

Novostavby rodinných domov v peknej lokalite tesne pod lesom na mierne svahovitých pozemkoch s južnou orientáciou a krásnymi výhľadmi na Slovenský raj a rožňavskú kotlinu vám ponúkajú možnosť atraktívneho bývania len na skok od centra okresného mesta Rožňava. Posledné pozemky sú k dispozícii od 973 až po priestranných 1356 m2, pričom orientácia všetkých pozemkov je na juh.

Veľkosť rodinného domu je vašom rozhodnutí, pričom si môžete vybrať dom s úžitkovou plochou od 81 až do 175 m2. Všetky domy pozostávajú z 3 spální, obývacej haly prepojenej s kuchyňou, kúpeľne, WC, technickej miestnosti, komory, pričom pri výmerou väčších domoch pribudne šatník, garáž a terasa. Samotná výstavba rodinných domov je realizovaná tak, aby dosahovali kritériá stanovené pre stavby v energetickej triede A0. Z inžinierskych sietí je k dispozícii vodovod, kanalizácie, elektrina a optický internet.

Samozrejmosťou je individuálny prístup k požiadavkám každého záujemcu. Pre viac informácií a osobné stretnutie nás neváhajte kontaktovať, k dispozícii ostali najväčšie a najkrajšie pozemky.

CENY RODINNÝCH DOMOV V STAVE HOLODOMU (bez pozemku) SÚ UVEDENÉ VO FOTOGALÉRII NA JEDNOTLIVÝCH PODORYSOCH.
CENA POZEMKU JE 50 EUR ZA M2.

TOP PONUKA!
Novostavby rodinných domov, Rožňava

Novostavby rodinných domov, Rožňava

Dohodou

Popis:

ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite sídliska Juh v Rožňave, lokalita je vybavená kompletnou občianskou vybavenosťou - základná škola, materská škola, obchodné centrum, reštaurácie, pošta, zastávka MHD, lekár, lekáreň, ihrisko a podobne, byt prešiel v roku 2022 kompletnou rekonštrukciou - všetky rozvody elektriny, vodovodu, kanalizácie, plastové okná, vchodové bezpečnostné dvere, sadrové stierky, sadrokartónové stropy, podahy, obklady, dlažby, kuchynská linka, takisto bol v roku 2022 zateplený samotný bytový dom a vymenený výťah, byt pozostáva z troch izieb, priestrannej predsiene a kuchyne, kúpeľne s vaňou, samostatného WC, loggie a pivnice, podlahová plocha bytu je 75 m2, táto ponuka je ideálna pre ľudí, ktorí sa nechcú zaoberať rekonštrukciou, resp. potrebujú hneď bývať v pekne zrekonštruovanom byte vo výbornej lokalite

TOP PONUKA!
3-izbový byt s loggiou, Okružná, Rožňava

3-izbový byt s loggiou, Okružná, Rožňava

99 500

Popis:

exkluzívne ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom momentálne v štadiu zastrešenej hrubej stavby, na krásnom pozemku v slnečnej lokalite na Košickej ulici v Rožňave, v súčasnosti je dom vo výstavbe, dom pozostáva z 3 spální, veľkej obývacej haly s kuchyňou, šatníka, dvoch kúpeľní, technickej miestnosti, garáže, predsiene a terasy, lokalita ponúka krásny výhľad na Slovenský kras a rožňavskú kotlinu, zastavaná plocha domu je 250 m2, úžitková plocha predstavuje 215 m2, z toho 35 m2 predstavuje terasa, dom je postavený na priestrannom pozemku o výmere 1356 m2, z inžinierských sietí je k dispozícii elektrina, vodovod, kanalizácia a optický internet, dom je navrhnutý v energetickej triede A0 s nízkymi mesačnými nákladmi na jeho prevádzku vzhľadom k polohe domu je možné uvažovať aj o jeho podnikateľskom využití

TOP PONUKA!
Novostavba rodinného domu, Rožňava

Novostavba rodinného domu, Rožňava

Dohodou

Popis:

ponúkame na predaj útulný dom v krásnej lokalite obklopenej prírodou bez priamych susedov, ktorý je okrem bývania vhodný aj na rekreačné účely, dom je dvojpodlažný, na prízemí sa nachádzajú 3 miestnosti, v suteréne je garáž, pivnica a kotolňa, na dome bola započatá rekonštrukcia - plastové vchodové dvere a okná, nová elektroinštalácia, omietky, zateplenie stropu, dom je možné dokončiť podľa vlastných predstáv pri využití už začatej rekonštrukcie, dom je napojený na elektrinu, vlastnú studňu a žumpu, pred pozemkom ide rozvod plynu, pozemok celkom má výmeru 791 m2, z toho zastavan plocha je 78 m2, úžitková plocha celkom predstavuje 120 m2

TOP PONUKA!
Rodinný dom - chalupa, Rožňavské Bystré

Rodinný dom - chalupa, Rožňavské Bystré

45 000

Popis:

ponúkame na predaj priestranný viacgeneračný rodinný dom so zázemím na možné podnikateľské využitie v peknej koncovej obci Kružná, dom je dvojpodlažný, s vlastným vstupom na každé podlažie, na prízemí sa nachádzajú dve miestnosti, kúpelňa, kotolňa, pivnica, chodba a schodisko, na poschodí sa nachádzajú 4 miestnosti, chodba, kúpelňa, v prístavbe k rodinnému domu sa nachádzajú dve garáže (jedna s montážnou jamou), dielňa a hospodárska časť na chov domácich zvierat, nad garážami je vybudované poschodie k ďalšiemu potenciálnemu využitiu, dom je napojený na elektrickú sieť, vlastnú studňu a žumpu, v oplotení je prípojka plynu, vykurovanie domu je riešené centrálne kotlom na tuhé palivo a radiátormi, dom je v pôvodnom stave a umožňuje novému vlastníku rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, dom sa nachádza vo výbornej lokalite - v koncovej obci pod Plešiveckou planinou, vzdialený 10 minút jazdy autom od okresného mesta Rožňava, celková výmera pozemku je 2419.m2, z toho 260 m2 je zastavaná plocha, úžitková plocha spolu predstavuje veľkorysých 400 m2

TOP PONUKA!
Rodinný dom, Kružná

Rodinný dom, Kružná

89 000

Popis:

Ponúkame na predaj pekný 2-izbový byt v širšom centre mesta na ulici J.A.Komenského v Rožňave, byt pozostáva z dvoch nepriechodných izieb, kuchyne, predsiene, kúpeľne, samostatného WC, pred bytom je komora, byt sa nachádza na prízemí a môže slúžiť aj ako bezbariérový, orientovaný je oknami na západ.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - plastové okná, plávajúce podlahy, murované hygienické jadro, obklady, dlažby, sanita, rozvody vodovodu, kanalizácie, čiastočne elektriny, samotný bytový dom je zateplený, byt sa nachádza 5 minút chodzou od námestia v centre mesta, v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou - obchodné centrum, autobusová zastávka, škola, škôlka, nemocnica, reštaurácie a podobne, výmera bytu je 50 m2.

znížená cena o 7%
2-izbový byt, Komenského, Rožňava

2-izbový byt, Komenského, Rožňava

58 000

Popis:

ponúkame na prenájom priestranné kancelárske (obchodné) priestory nachádzajúce sa v centre mesta Rožňava, na Námestí Baníkov, v zrekonštruovanej obchodnej budove, priestory sa nachádzajú na 2.poschodí a pozostávajú z dvoch takmer totožných miestností a hygienického kúta s umývadlom, na chodbe pred vstupom do miestností sa nachádza hygienické zariadenie, výmera ponúkaných priestorov je 39 m2, požadované nájomné spolu je 420 eur, z toho 260 eur predstavuje nájomné a 160 eur preddavkové platby za energie (vrátane DPH)

Kancelárske priestory, centrum, Rožňava

Kancelárske priestory, centrum, Rožňava

420 €/mesiac

Popis:

Ponúkame na predaj nadštandartný mezonetový 4-izbový byt s priestrannou terasou, balkónom a loggiou, v novostavbe na Novej ulici v Moldave nad Bodvou, daný do užívania v roku 2014. Bytový dom je postavený z ucelého systému VELOX, v nizkoenergetickom štandarde.

Bývanie na dvoch podlažia s výmerou viac ako 200 m2 poskytuje vlastníkom pohodlie a pocit priestrannosti rodinného domu a zároveň funkčne oddeľuje dennú a nočnú časť bytu. Terasa o výmere 32 m2 a dva balkóny zabezpečujú vlastníkom bytu dostatok súkromného exteriérového priestoru na relax.

Na prvom poschodí bytu sa nachádza vstupná priedsieň, priestranná obývacia hala, na ktorú nadväzuje plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC, loggia a balkón prístupné z obývacej haly, schodiskom sa dostaneme do podkrovia, kde sa nachádzajú tri spálne, hala so vstupom na terasu, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlami a WC a šatník. Byt je vybavený klimatizáciou, vykurovanie a príprava teplej vody je zabezpečená centrálne kotolňou v bytovom dome.

Byt sa nachádza na treťom poschodí bytového domu s výťahom, orientácia bytu je na východ a v podkroví na východ aj západ. Celková výmera bytu je 216 m2, z toho 178 m2 predstavuje podlahová plocha samotného bytu.

TOP PONUKA!
Nadštandartný mezonetový byt, Moldava nad Bodvou

Nadštandartný mezonetový byt, Moldava nad Bodvou

245 000

Popis:

Bývanie v novobudovanej lokalite s pekným výhľadom na hrad a okolitú prírodu len 5 km od okresného mesta. To všetko vám prinesie kúpa stavebného pozemku v lokalite určenej výhradne pre výstavbu rodinných domov v krásnom prostredí obce Krásnohorské Podhradie, podľa územného plánu obce sú pozemky určené čisto na bývanie v rodinných domoch, pričom k dispozícii sú pozemky od 580 do 1028 m2, v súčasnosti prebieha schvaľovacia a realizačná príprava inžinierskych sietí a prístupovej komunikácie, lokalita je mierne svahovitá s južnou orientáciou, cena za pozemok zahŕňa už vybudované inžinierske siete, verejné osvetlenie a spevnenú príjazdovú komunikáciu, cena za konkrétny pozemok je uvedený na priloženej mapke

TOP PONUKA!
Stavebné pozemky, Krásnohorské Podhradie

Stavebné pozemky, Krásnohorské Podhradie

Dohodou