Obytná lokalita Pod Gombášom, Rožňava

vľavo vpravo Obytná lokalita Pod Gombášom, Rožňava

O projekte:

V súčasnosti bezkonkurenčný developerský projekt má za cieľ naplniť predstavy obyvateľov Rožňavy a blízkeho okolia o lukratívnom rodinnom bývaní v blízkosti mesta a zároveň blízkosti prírody. Projekt ponúka bývanie v niekoľkých typoch a veľkostiach rodinných domov na novovybudovaných uliciach s kompletnými inžinierskymi sieťami. V okrajovej časti rezidenčnej lokality je na zvýšenie komfortu obyvateľov navrhnuté ihrisko pre deti a zóna na oddych, vrátane reštaurácie. Samozrejmosťou je individuálny prístup k požiadavkám jednotlivých záujemcov a možnosť zabezpečenia financovania kúpy vysnívaného bývania prostredníctvom výhodného hypotekárneho úveru.

Detaily projektu

Ponúkame možnosť atraktívneho bývania v intenciách súčasných trendov moderného bývania v niekoľkých typoch domov, stačí si len vybrať. Máme pripravenú ponuku pre všetky kategórie záujemcov - od minimalistov, ktorí nepotrebujú veľký pozemok a veľa úžitkovej plochy až po náročnejších klientov, ktorí preferujú väčší pozemok a radi si užívajú priestrannosť a voľnosť. Pozemky máme sú k dispozícii od 407 m2 až po krásnych 1356 m2, pričom orientácia všetkých pozemkov je na juh. Lokalita je vybavená sieťou verejného osvetlenia, mestskou kanalizáciou, rozvodmi verejného vodovodu, elektriny a telekomunikačnej siete, vrátane T-COM optického kábla s možnosťou pripojenia na vysoko rýchlostný internet. Veľkosť rodinného domu je len na Vás, môžete si vybrať dom s úžitkovou plochou od 80 do 175 m2. Samotná výstavba rodinných domov je realizovaná zo systému VELOX - takmer 60 rokov overený patentovaný rakúsky stavebný systém, s ktorým šetríte prírodu, čas, energiu a peniaze. Stupeň dokončenia stavby je na vzájomnej dohode, od hrubej uzatvorenej stavby až po stavbu na kľúč. Samozrejmosťou je individuálny prístup k požiadavkám každého záujemcu. Pre viac informácií a osobné stretnutie nás neváhajte kontaktovať.

späť hore

Kontaktovať makléra:

maklér: Ján Ondrejčík
tel.: 0911 239 087
mail.: ondrejcik@hyporealinvest.sk
späť hore

Financovanie:

Samozrejmosťou je zabezpečenie financovania, ktoré bude prispôsobené Vašim potrebám a kryje celú škálu Vašich požiadaviek. Či už máte malú hotovosť, prípadne disponujete prostriedkami len na kúpu pozemku a na dom Vám už neostáva, pre každú z týchto situácii máme pre Vás pripravené riešenie a výhodné financovanie. Každý prípad je individuálny a preto nás neváhajte kontaktovať.

Prepočítanie úveru

Viac informácií o možnostiach financovania kúpy Vašej nehnuteľnosti nájdete TU!

späť hore

Vytlačiť:

Ponúkame Vám možnosť stiahnuť a vytlačiť si túto ponuku vo formáte PDF. K dispozícii sú tieto formáty:


späť hore

Video:

späť hore

Lokalita:

Popis lokality:

Lokalita novej rezidenčnej zóny určenej pre výstavbu rodinných domov sa nachádza tesne pod lesom s mierne svahovitým terénom s južnou orientáciou, len 350 m od východného okraja Rožňavy, v smere Rožňavy centrum - Košice. Lokalita ponúka prekrásne výhľady na kopce Slovenského krasu a samotné mesto, pričom navrhnutý spôsob zastavania predpokladá nerušené výhľady aj po ukončení výstavby rodinných domov. Pre lokalitu je navrhnutá spevnená cesta a chodníky, ktoré po skolaudovaní prejdú do vlastníctva a správy mesta Rožňava. Občianska vybavenosť bude dostupná hromadnou a individuálnou dopravou.

Rožňava

Poloha na mape je len orientačná, nezobrazuje presnú polohu nehnuteľnosti.

späť hore

Fotogaléria:

späť hore
späť na zoznam