Obytná lokalita, Betliar Juh

vľavo vpravo Obytná lokalita, Betliar Juh

O projekte:

Betliar JUH je novovybudovaná obytná lokalita v obci Betliar, kde Vám ponúkame stavebné pozemky a rodinné domy pre Váš nový domov. Budujeme pre Vás „novú dedinku“ s modernou infraštruktúrou. Ulice budú lemovať trávnikové pásy, a stromy, ktoré dodajú vášmu bývaniu nádych prírody. Realizujeme pre Vás niečo, čo ste v danom regióne ešte nevideli. Veríme, že Vás príjemne prekvapíme!

Detaily projektu

K dispozícii sú pozemky a novostavby rodinných domov v peknej lokalite obce Betliar, 3 km od Rožňavy, v novobudovanej lokalite s pripravenými inžinierskymi sieťami. V prípade pozemkov si každý nájde ten svoj - pozemky sú rôznej veľkosti, tvaru a umiestnenia. Cena pozemkov je bezkonkurenčná a predstavuje 24,90 eur/m2, s kompletne vybudovanou infraštruktúrou. K pripraveným pozemkom Vám ponúkame možnosť výstavby keramických montovaných rodinných domov, ktoré sú ekologické (vyrobené len z prírodných materiálov), energetické (progresívny tepelnoizolačný materiál SIOPOR) a ekonomické (bezkonkurenčná cena a krátky čas výstavby). Dom je možné dodať v troch vyhotoveniach - ako holostavbu, exteriér na kľúč a interiér ako holostavbu alebo dom na klúč bez akýchkoľvek starostí. K dispozícii je katalóg 30 rodinných domov. V prípade, že si nevyberiete z tejto ponuky, nazúfajte. Ponúkame Vám možnosť individuálnej stavby rodinného domu podľa projektu, ktorý ste si samy vybrali z ponuky napr. na internete. Samozrejme vypracovanie projektu na výrobu domu a na stavebné povolenie je pre Vás bezplatné.

späť hore

Kontaktovať makléra:

maklér: Ján Ondrejčík
tel.: 0911 239 087
mail.: ondrejcik@hyporealinvest.sk
späť hore

Financovanie:

Financovanie je prispôsobené Vašim potrebám a kryje celú škálu Vašich požiadaviek. Ci už máte malú hotovosť, prípadne disponujete prostriedkami len na kúpu pozemku a na dom Vám už neostáva, pre každú z týchto situácii máme pre Vás pripravené riešenie a výhodné financovanie. Každý prípad je individuálny a preto nás neváhajte kontaktovať.

Prepočítanie úveru

Viac informácií o možnostiach financovania kúpy Vašej nehnuteľnosti nájdete TU!

späť hore

Vytlačiť:

Ponúkame Vám možnosť stiahnuť a vytlačiť si túto ponuku vo formáte PDF. K dispozícii sú tieto formáty:


späť hore

Video:

späť hore

Lokalita:

Popis lokality:

Lokalita je na južnej strane Betliara len 3 km od okresného mesta Rožňava s výhľadom na priľahlé kopce. Veľkou výhodou tejto lokality je jednoduchá a rýchla dostupnosť okresného mesta Rožňava, život v obci s nádherným kaštieľom a parkom, v lokalite bude vybudovaný aj polyfunkčný objekt pre vaše posedenie pri kávičke, šport a relax. Nenechajte si ujsť bývanie v prírode, kde nemáte ďaleko za zábavou, prácou, agroturistikou a relaxom. Celý Betliar postupne prechádza zmenou a vytvorí sa z neho jedna z najkrajších obcí na Slovensku. Spomenieme ešte dostupnosť Slovenského raja a Slovenského krasu s ich čarovnými zákutiami.

Betliar

Poloha na mape je len orientačná, nezobrazuje presnú polohu nehnuteľnosti.

späť hore

Fotogaléria:

späť hore
späť na zoznam